CAB Onartutako pertsonen zerrenda

Onartutako pertsonen zerrenda

Onartutako pertsonen zerrenda Agurain

 

 

                        Agurain

 

 

 

11-14 urte
Asteazkena 19:15 - 20:15

  1. HAIZEA GARCIA VAQUERO
  2. SAIOA ALBERDI ETXEZARRA
  3. IRATI ZABALA MARTINEZ
  4. IRATI LOPEZ DE IPIÑA ANTEPARA
  5. EGOITZ VELASCO RUIZ DE AZUA
  6. AXKORRI NAVARRO VALENCIA
  7. UNAX MADINA UGARTONDO
  8. ANARTZ LANDA
  9. AMETS CARRETERO

 

 

 

 


 

Onartutako pertsonen zerrenda 3-5

 

 

3-5 urte

Asteartea 18:00 - 19:15 Errota Kalea

  1. OIHAN SAENZ SERRANO  
  2. ENARA ALDASORO LACRUZ
  3. ANE ALEMAN DONNAY
  4. OIHANVILLANUEVA HERRERO
  5. VALERIA NISO CAÑO
  6. ALEN HIDALGO MATEO
  7. DANEL CRESPO DEL TIO
  8. AMETS ISTURIZ HIDALGO
  9. DANEL SAENZ SERRANO
  10. AMANE IRIGOYEN
  11. MARKEL HERNANDEZ

 

Asteazkena 18:00 - 19:15 Errota Kalea

  1. JULEN ALFONSO GARCIA
  2. DIEGO ALFONSO GARCIA
  3. OLAIA MORENO MATUSIAK
  4. MALEN ALONSO ALCUDIA
  5. AYLA MARTINEZ ALI
  6. LEON GARROSA LEDO
  7. ELENE NAYA RABALO
  8. LUNA GALAN GONZALEZ
  9. IERA VIRUMBRALES PRETEL
  10. ANE VIRUMBRALES PRETEL

 

Ostirala 18:00 - 19:15 Errota Kalea

  1. ZOE SANTANO MOYA
  2. SOPHIE LOMA FRIAS
  3. MALEN GALDOS MARTIN
  4. EMMA PRESA DIAZ DE GARAYO
  5. CARLA GARCIA JIMENEZ
  6. GALA ACEBEDO PARBOLE

 


 

Onartutako pertsonen zerrenda 6-10 urte

6-10 urte

Larunbata 11:30-13:00 Errege-Erregina Katolikoak (Elebidun : Ingelesa / Gaztelania)

  1. BRENDA PUMA LIMACHI
  2. ANA SOFIA ZAPATA HENAO
  3. ILARGI ZAERA LOPEZ
  4. EMMA STEFANIA OCHOA GANDICA
  5. ARITZ DIEZ BELTRAN DE GUEVARA
  6. BRYAN NNAMDI IKECHI IKECHI
  7. CHLOE GONZALEZ DE ZARATE MEDEL
  8. MATHIAS ZAPATA PELAEZ
  9. MARA OTERO FRANCO
  10. VALENTINA VICENTE DE LOS BUEIS
  11. ARRATE SEVILLA SAENZ DE IBARRA
  12. IBAI GUIRADO PANIAGUA

 

Asteartea 18:00 - 19:30 Errege-Erregina Katolikoak

  1. EVELYN JIMENEZ ORTIZ
  2. KEIRA SOLA BENITO
  3. LUCIA FERNANDEZ ANUNCIBAY
  4. INARA ZUBIZARRETA ALONSO
  5. MATEO LLORENTE ALEGRIA
  6. IZARO SANCHEZ MOYANO
  7. MAE RODRIGUEZ ORTIZ DE ZARATE
  8. IRATI DURANA PEREZ
  9. MADDI IZARRA MARTIN
  10. MAIA SERRANO PEÑA
  11. AROA GOMEZ FONTANEDA
  12. JULIA DE DIEGO PEÑA
  13. PEIO OLABUENAGA VILLA
  14. AMETS ALONSO ALDA
  15. ENRIQUE SERNA GOMEZ

 

Larunbata 11:30-13:00 Errege-Erregina Katolikoak (Euskaraz)

  1. MIRARI BEITIA ARRIEN
  2. MARINA DEL CAMPO LARRINAGA
  3. EIDER SANCHEZ HERNANDEZ
  4. ALEX OCARIZ SOJO
  5. KEVIN EKAITZ MARIÑO GODOY
  6. INTZA LOZARES GONZALEZ DE AUDICANA
  7. NARA MORAL MIELGO
  8. LAURA ALONSO FERNANDEZ
  9. JANIRE DESIREE MARIÑO
  10. AMAIA MONASTERIO

 

Asteartea 18:00-19:30 Errota Kalea (Ingelesez / Gastelaniaz)

  1. IBAI CRESPO DEL TIO
  2. MILENA KEREJETA KOVAL
  3. DARIA KEREJETA KOVAL
  4. DAVID CANTERA VAZQUEZ
  5. HAIZEA ALDASORO LACRUZ
  6. GARAI HERRERO LAS HERAS
  7. AMETS LIAÑO HERNANDO
  8. ALONSO PIRIS CORRAL
  9. ZURA GONZALEZ LOPEZ DE SUSO
  10. ARGITXU HERRERO LAS HERAS
  11. AMARU HIDALGO MATEO
  12. EDER MATEO DEL OLMO
  13. ARITZ DIAZ MARTINEZ
  14. ADRIAN HERNANDEZ CIAURRIZ
  15. CARMEN MARTINEZ

Astelehena 18:00-19:30 Errota Kalea

  1. VIVEK BLAS JIMENEZ
  2. MARIAN ARROYO DE SOUZA
  3. DAVID BERNAL FERNANDEZ
  4. MADDI IMAZ BORREGA
  5. JON DEL RIO FERNANDEZ
  6. ENEKO RODRIGUEZ ESTAVILLO
  7. MAREN SARRIONANDIA-IBARRA LOPEZ DE BRIÑAS
  8. IGNACIO UNAMUNO MONCALEAN
  9. AINHOA FLOREA GATEA
  10. ARIANE JIMENEZ PÉREZ
  11. VERA GOMEZ ORMAECHE
  12. TELMO GONZÁLEZ OTAZUA

Larunbata 11:30-13:00 Errota Kalea

  1. OLIVIA YUGUERO PASCUAL
  2. YARELI ARRIBA GIL
  3. NOA GOMEZ MOYA
  4. LAIA MARTINEZ PEREZ
  5. LEIZURI ELEZKANO RODRIGUEZ
  6. ONINTZA ELEZKANO RODRIGUEZ
  7. ATHOS OLABE CLAUDIO
  8. IZARO LARRAÑAGA
  9. ISABELLA UGARTE

 


Onartutako pertsonen zerrenda 11-14 urte

11-14 urte

Osteguna 18:00 - 19:30 Errota Kalea

  1. ARIADNA IZTUETA CRESPO
  2. LIBE VILLABELA JAIO
  3. JUNE ARGOTE CUBERO
  4. IOAR DOMINGUEZ FERNANDEZ
  5. HAIZEA RODRIGUEZ PORTILLA
  6. NAIARA ALDEHUELA CARBAJO
  7. AMAIA BELTRAN DE HEREDIAMONTSERRAT
  8. ANISHA DANKABARY PEREZ DE ALBENIZ
  9. SARA LOREN TORRES
  10. JULEN GARCIA ARIAS
  11. CRISTIAN GARCIA ARIAS
  12. LAIA CUESTA ETXEBARRIA
  13. OHIAN CAMPOS LOPEZ DE ROBLES
  14. OIHANE UGARRIZA CORRES
  15. ANNE ELORDUY CARIDAD
  16. NORA ARIZA BELOSO
  17. ALBA CABALLERO GRANADA
  18. ANISHA DANKAMBARY
  19. ELIS DZHINDZHIEVA

 

Larunbata 10:00-11:30 Errota Kalea

  1. MAITANE OSCOZ ANITUA
  2. AROA RODRIGUEZ CASTRO
  3. EKHINE TORRE ROMERO
  4. LUCIA AGUADO MIR
  5. BLANCA TABOADA MARTIN
  6. ELENA TABOADA MARTIN
  7. NAHIA CASTAÑARES BARTOLOME
  8. MARTINA GIL PRUSILLA
  9. CARLA ECHEVARRIA JIMENEZ
  10. ALAZNE BEZARES MARTINEZ DE ALEGRIA
  11. LUIGI TORRINI
  12. ANDER ORTEGA ARANGO

 

Asteazkena 18:00 - 19:30 Errota Kalea

  1. IZARO GARCIA ARRIBA
  2. ENRIQUE FIDALGO MONTES
  3. LIHER SAGASTI AMORRORTU
  4. YAIZA SERRANO GARCIA
  5. NEREA AGUADO CELADA
  6. KIMETZ RIVAS AREITIOAURTENA
  7. JUNE FERNANDEZ PAYUETA
  8. MARIA DEL HOYO MURILLO
  9. MAIXA CID RUIZ DE AZUA
  10. LEIRE FERMOSELLE AMEZUA
  11. GIANNI BOSCATTO MORENO
  12. NOOR ARANDA SANTIAGO
  13. MARIA EMILIA MULLER THIES ZALAZAR
  14. SIARA SANCHEZ MARTIN
  15. AINHIZE BARANCO ARANA

 

Asteazkena 19:15-20:15 Agurain

  1. HAIZEA GARCIA VAQUERO
  2. SAIOA ALBERDI ETXEZARRA
  3. IRATI ZABALA MARTINEZ
  4. IRATI LOPEZ DE IPIÑA ANTEPARA
  5. EGOITZ VELASCO RUIZ DE AZUA
  6. AXKORRI NAVARRO VALENCIA
  7. UNAX MADINA UGARTONDO
  8. ANARTZ LANDA
  9. AMETS CARRETERO

 

Larunbata 10:00-11:30 Errege-Erregina Katolikoak (Euskaraz)

  1. MAIALEN MARTIN ELVIRA
  2. ALDARA SANCHEZ HERNANDEZ
  3. NAIA EGUILUZ PEREZ
  4. EDORTA AGUIRRE VERA
  5. ALICIA MONEO ALBA
  6. IARA NAIDELYN ROLON RAMIREZ

 

Larunbata 10:00-11:30 Errege-Erregina Katolikoak (Elebidun: Ingelesa / Gaztelania)

  1. KENAI MARTINEZ GARCIA
  2. MADALEN DEL CAMPO LARRINAGA
  3. ALBA MARTINEZ DE LA SERNA
  4. ITXASO MARTINEZ ANITUA
  5. SARA MARTINEZ ECHANOVE
  6. MENCIA ITURRICHA TAMAYO
  7. ALBERTO MIGUEL ARCEDIANO
  8. LAIA ARMENDARIZ ALOCEN
  9. MIKEL TORRES ANTONIO
  10. IRATI RUIZ DE BALUGERA FERNANDEZ
  11. BEATRIZ PIRES RODRIGUES

 

 


Onartutako pertsonen zerrenda gazteak

Gazteak

Ostirala 18:00-20:00 Errege-Erregina Katolikoak (A)

  1. KARLA HAIZEA HIRD RADOTIC
  2. EIDER MIRAS GARCIA DE ACILU
  3. IOAR ECHAGOIEN FERNANDEZ DE TROCONIZ
  4. PAULA MORAGA BILBAO
  5. AMAIA SANCHEZ MONTIEL
  6. ERIKA ARRUE MARTINEZ
  7. SARA NICOLE AYALA HENAO
  8. ADAM MARTINEZ CALVO
  9. AVRIL DE CUYPER RODRIGUEZ
  10. MICHAEL FERNANDO COY CUELLAR
  11. HAIZEA GARCIA GARCIA-AJOFRIN
  12. MAREN VILCHES GARCIA
  13. GISELA JIMENEZ BARBERO
  14. JON CID RUIZ DE AZUA

 

Ostirala 18:00-20:00 Errege-Erregina Katolikoak (B)

  1. NAIARA GUTIERREZ SAEZ DE OCARIZ
  2. EÑAUT VELEZ DE MENDIZABAL DEL RIO
  3. ALAIN DIAZ ZARZOSO
  4. LUCAS WINAND OSETE
  5. HUGO CALDERON LIBERAL
  6. LISIS ANABEL SALAZAR MENDIETA
  7. NAHIKARI RUIZ ALONSO
  8. INES CORRALES CASAS
  9. AMAIA HUARTE LOPEZ
  10. AINARA ARRIETA BEJARANO
  11. MARIA RUIZ DE ZARATE ANTANOVICH
  12. MADDI BARONA AIALA
  13. EMMA TOLEDO RUBIO
  14. LEANDRO ASIER BALBIN

 

Ostirala 20:00-21:30 Errege-Erregina Katolikoak (C)

  1. LEIRE SEISDEDOS URREA
  2. YERA PANERO LEZA
  3. SAMARA GARCIA GALVEZ
  4. NEREA BORRAJO AYAPE
  5. ANE ITURBURU LASSO
  6. MARKEL MUÑIZ LOPEZ
  7. IGOR RAZ PALMA PAZ
  8. NWABUEKWU OBUMA
  9. ALBA RIOS MORCILLO
  10. CRISTINA RUIZ NUÑO
  11. GUILLERMO HERNANDEZ SAGARDUY
  12. AARON MONTILLA MIELGO
  13. MAIALEN LAHIDALGA GARCIA
  14. LISIS ANABEL SALAZAR MENDIETA

 

Ostirala 18:00-20:00 Errota Kalea (E)

  1. AMAIUR ABECIA RUIZ DE SABANDO
  2. EMMA GONZALEZ
  3. BLANCA LIERNI LANDA LOPEZ DE ARMENTIA
  4. AIMAR PEREIRA CERNUDA
  5. JON GAVIRIA HERNANDEZ
  6. JON NUÑO TEJADA
  7. ARITZ SAEZ DE IBARRA GARCIA
  8. MAIDER DE LA SERNA GARCIA DE VICUÑA
  9. MARTINA ABAD SANCHEZ
  10. ELAIA ALBAINA GOIKOETXEA
  11. ZAIRA ARRIETA ARRAZOLA
  12. DANA AGUINAGALDE ROA
  13. HECTOR MARTIN FERNANDEZ SOUSA

 

 

 


Onartutako pertsonen zerrenda Antzerki musikala

Antzerki Musikala

Larunbata 10:00-12:00 Errota Kalea

  1. IÑIGO CONTRASTA ZALABARRIA
  2. MARTA ESCARTIN FERNANDEZ DE MATAUCO
  3. MARIELA PAVON COBO
  4. AMAIA SANCHEZ MONTIEL
  5. IMANOL TELLECHEA PUENTE
  6. INES CORRALES CASAS
  7. XABIER ECHEVARRIA ORTIZ DE LAZCANO
  8. LAURA RODRIGUEZ COBREROS
  9. EDUARDO CARMONA MARCO
  10. MARIA DE BRITTO PADILLA
  11. ELENA RODRIGUEZ GONZALEZ
  12. ITZIAR LOPEZ DE ARCAUTE MARTINEZ
  13. ELSA PEREZ BARTOLOME
  14. JOSEBA ZUBIZARRETA ORTIZ
  15. AIALA ABECIA GABIRIA
  16. LARA JUESAS CLAVIJO
  17. SUSANA LARREA RUIZ DE LARRAMENDI
  18. MAI UNANUE SANCHEZ
  19. AMAIA LANUZA GESTOSO
  20. MADDI NAVAS URANGA
  21. ERIK MOYA SANCHEZ
  22. ALAITZ LOPEZ VERGARA
  23. ALBA RIOS MORCILLO
  24. SARA ABAD FERNANDEZ DE LABASTIDA
  25. TELMO DE VIANA DAVILA
  26. AINARA BORREGA EGUINO
  27. IRANTZU GARCIA MENDAZA
  28. IÑIGO CONTRASTA ZALABARRIA
  29. SOFIA LOPEZ NIEMANN
  30. ELAIA CASTRO DIEZ

 


Onartutako pertsonen zerrenda Helduak

Helduak

Hastapen maila
Al.-Az.-Og.     18:15-19:45

  1. SUHAR MACIAS LUARIZARISTI
  2. JUDITH SAEZ DE VICUÑA GONZALEZ DE DURANA
  3. BEATRIZ BARBARA GUTIERREZ
  4. ENDIKA LOPEZ GONZALEZ DE SAN PEDRO
  5. MAIDER ORTIZ DE ARRI ROBLES
  6. ELENA ECHEVERRI VILLANUEVA
  7. ALFONSA RODRIGUEZ DELGADO
  8. OLAIA FERNANDEZ AGÜEROS
  9. ERIK MOYA SANCHEZ
  10. JAVIER ASENSIO HUARTE
  11. SARA IBARRECHE BALTAZAR
  12. ANTONIO MARTIN VICARIO
  13. MARÍA ELVIRA BALDOR ARRECHEA

 

Antzerki prestakuntza
Al.-Ar.-Az.-Og.     18:15-21:30

  1. KATSIARYNA RYBAKOVA
  2. CLAUDIA MARCELA GARCIA CASTAÑEDA
  3. ANE LEDO ZORRILLA
  4. ALEJANDRO ANTON VILLEGAS
  5. SELENA ALVAREZ MORCILLO
  6. ASIER EALO OCHOA DE ERIBE
  7. LOURDES URRUCHI LÓPEZ